به گزارش خبرگزاری تیمبرلندس، پس از انجام قرعه‌کشی مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان، برنامه کامل این رقابت‌ها هم اعلام شد.

 بر این اساس، مرحله گروهی از روز سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه شروع می‌شود و روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه به پایان می‌رسد.

 برنامه کامل مرحله گروهی به این شرح است.

 هفته اول 

سه‌شنبه، ۲۱ شهریور

گروه اول: بنفیکا- زسکامسکو، منچستریونایتد- بازل 

گروه دوم: بایرن- اندرلشت، سلتیک- پاری‌سن‌ژرمن

 گروه سوم: چلسی- قره‌باغ، رم- اتلتیکومادرید

گروه چهارم: بارسلونا-یوونتوس، المپیاکوس- اسپورتینگ لیسبون

 چهارشنبه ۲۲ شهریور

گروه پنجم: ماریبور- اسپارتاک مسکو، لیورپول- سویا،

گروه ششم: فاینورد- منچسترسیتی، شاختار- ناپولی

گروه هفتم: لاپیزیگ- موناکو، پورتو- بشیکتاش

 گروه هشتم: رئال مادرید-آپوئل، تاتنهام- دورتموند

هفته دوم

 سه‌شنبه چهارم مهرماه

گروه پنجم: سویا- ماریبور، اسپارتاک- لیورپول

گروه ششم: ناپولی- فاینورد، منچسترسیتی- شاختار

گروه هفتم: بشیکتاش- لایپزیگ، موناکو-پورتو

 گروه هشتم: دورتموند- رئال مادرید، آپوئل- تاتنهام

چهارشنبه پنجم مهرماه

گروه اول: بازل- بنفیکا، زسکا- منچستریونایتد

گروه دوم: پاری‌سن‌ژرمن- بایرن، اندرلشت- سلتیک

گروه سوم: اتلتیکومادرید- چلسی، قره‌باغ- رم

 گروه چهارم: اسپورتینگ- بارسلونا، یوونتوس- المپیاکوس

 هفته سوم

سه‌شنبه ۲۵ مهرماه 

گروه پنجم: اسپارتاک مسکو- سویا، ماریبور- لیورپول

گروه ششم: منچسترسیتی- ناپولی، فاینورد- شاختار

 گروه هفتم: موناکو- بشیکتاش، لایپزیگ- پورتو

 گروه هشتم: آپوئل- دورتموند، رئال مادرید- تاتنهام

 چهارشنبه ۲۶ مهرماه

 گروه اول: زسکا- بازل، بنفیکا- منچستریونایتد

 گروه دوم: اندرلشت- پاری‌سن‌ژرمن- بایرن- سلتیک

 گروه سوم: قره‌باغ- اتلتیکومادرید، چلسی- رم

 گروه چهارم: یوونتوس- اسپورتینگ، بارسلونا- المپیاکوس

هفته چهارم 

 سه‌شنبه نهم آبان‌ماه

 گروه اول:  بازل- زسکا، منچستریونایتد-  بنفیکا

 گروه دوم:پاری‌سن‌ژرمن- اندرلشت، سلتیک- بایرن

 گروه سوم: اتلتیکو-  قره‌باغ،رم – چلسی

 گروه چهارم: اسپورتینگ- یوونتوس، المپیاکوس- بارسلونا

 چهارشنبه دهم آبان‌ماه

گروه پنجم: سویا- اسپارتاک،  لیورپول- ماریبور

گروه ششم: ناپولی- منچسترسیتی، شاختار- فاینورد

 گروه هفتم: بشیکتاش- موناکو، پورتو- لایپزیگ

 گروه هشتم: دورتموند-آپوئل،  تاتنهام- رئال مادرید

هفته پنجم 

 سه‌شنبه ۳۰ آبان‌ماه 

گروه پنجم:  اسپارتاک مسکو- ماریبور، سویا- لیورپول،

گروه ششم: منچسترسیتی- فاینورد، ناپولی- شاختار

گروه هفتم: موناکو- لایپزیگ، بشیکتاش- پورتو

 گروه هشتم: آپوئل -رئال مادرید،دورتموند – تاتنهام

چهارشنبه اول آذرماه

گروه اول: زسکامسکو- بنفیکا، بازل- منچستریونایتد 

گروه دوم:اندرلشت- بایرن، پاری‌سن‌ژرمن- سلتیک

 گروه سوم:قره‌باغ-چلسی، اتلتیکومادرید- رم

گروه چهارم: یوونتوس- بارسلونا، اسپورتینگ لیسبون- المپیاکوس

هفته ششم 

سه‌شنبه  ۱۴ آذرماه

گروه اول:  بنفیکا- بازل، منچستریونایتد- زسکا

گروه دوم:  بایرن- پاری‌سن‌ژرمن، سلتیک- اندرلشت

گروه سوم: چلسی- اتلتیکومادرید، رم- قره‌باغ

 گروه چهارم: بارسلونا- اسپورتینگ، المپیاکوس- یوونتوس

چهارشنبه ۱۵ آذرماه 

گروه پنجم: ماریبور- سویا، لیورپول- اسپارتاک

گروه ششم: فاینورد- ناپولی، شاختار- منچسترسیتی

گروه هفتم:  لایپزیگ- بشیکتاش، پورتو- موناکو

 گروه هشتم: رئال مادرید- دورتموند، تاتنهام- آپوئل 

همچنین بازی‌های  مرحله یک‌هشتم نهایی روز دوشنبه ۲۰ آذر قرعه‌کشی و طی روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن و اول و دوم اسفند و بازی‌های برگشت در تاریخ‌های ۱۵، ۱۶ ، ۲۲ و ۲۳ اسفند انجام می‌شود.

 مرحله یک‌چهارم‌نهایی، جمعه ۲۵ اسفند قرعه‌کشی می‌شود و بازی‌های رفت این مرحله طی روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ و جدال‌های دور برگشت در روزهای  ۲۱ و ۲۲ فروردین انجام می‌گیرد.

 تاریخ قرعه‌کشی نیمه‌نهایی،  جمعه ۲۴ فروردین ماه تعیین شده. همچنین بازی‌های رفت این مرحله ۴ و ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ و بازی‌های برگشت ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت انجام می‌شود. فینال هم ساعت ۲۳:۱۵ شنبه ۵ خردادماه ۱۳۹۷ در استادیوم «المپیسکی» در شهر کیف، پایتخت اوکراین روی پرده می‌رود.

 این مطلب به پایان رسیده است./

این خبر ورزشی همینک از وب سایت تیمبرلندس درج گردیده است
لطفا برای حمایت از ما این مطلب را به اشتراک بگذارید